dekoracje ścienne

Pokój w stylu glamour – jakie dekoracje?

Elegancki i pełen luksusu styl glamour to dziś niezwykle popularne rozwiązanie w naszych wnętrzach. Uważa się je powszechnie za typowo kobiece, ale nie tylko w typowo kobiecych pomieszczeniach się ono pojawia. Trzeba przyznać, że stylowo umeblowane i gustownie udekorowana przestrzeń w stylu glamour to prawdziwa kwintesencja piękna. Jakie dekoracje warto w niej zastosować, aby całość prezentowała się naprawdę ciekawie, stylowo i modnie?

Warto pomyśleć o fototapecie!

Z całą pewnością fototapeta okaże się być tu świetnym rozwiązaniem. Jeśli chodzi o kolorystykę, wprost idealnie sprawdzi się na przykład róż albo fiolet, nie brak także akcentów białych lub też czarnych. Warto pomyśleć o modelu, w przypadku którego pojawia się również złoto, ono bowiem doda całości iście królewskiego stylu i najlepszego gustu. Motywy florystyczne albo też abstrakcyjne wzory okażą się na pewno przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Tego typu rozwiązanie bardzo dorze prezentowało się będzie chociażby w pokoju dzienny, typowo kobiecej sypialni albo też w przedpokoju. Bardzo często stosowane jest też w salonach kosmetycznych i fryzjerskich.

Obrazy to świetne rozwiązanie!

Klimat glamour na pewno są w stanie podkreślić także obrazy. Nie mamy najmniejszych nawet wątpliwości co do tego, że każdy znajdzie tutaj idealny dla siebie model. Może to być rzecz jasna jeden duży egzemplarz na jednej powierzchni ściany albo też galeria niedużych egzemplarzy, które dobrane są do siebie pod względem stylu oraz kolorystyki. Nie zapominamy o tym, iż w przypadku klimatów glamour ozdoby powinny błyszczeć, zachwycać, wzbudzać radość i przynosić mnóstwo pozytywnej energii. Na szczęście ich twórcom udało się w pełni zadbać o to, by tak właśnie było w istocie.

W tym przypadku najwyższa jakoś wykonania każdej dekoracji jak najbardziej j podąża w parze z niskimi cenami, dlatego też każdy pozwolić sobie może na zakup. Bardzo cieszy nas fakt, iż tego typu egzemplarze wcale nie kosztują wiele, a są w stanie zmienić dane wnętrze z nudnego i sztampowego w prawdziwie piękne i luksusowe!