dekoracje ścienne

Przestrzeń boho – jakie dekoracje zastosować?

Fascynacja światem orientalnym jest w naszym kraju widziana coraz częściej. Bardzo nas ów trend cieszy, oznacza to bowiem, że mieszkańcy naszego kraju są otwarci na nowe pomysły i niekonwencjonalne rozwiązania. Jeśli owa o stylu boho, coraz więcej ciekawych rozwiązań aranżacyjnych proponują nam aktualnie projektanci. Każde z nich jest nieco inne, lecz każde wyjątkowe, bardzo stylowe i niepowtarzalne. Na co warto postawić, by przestrzeń mieniła się ciekawymi kolorami i najróżniejszymi printami? Już spieszymy z odpowiedzią!

Fototapeta strzałem w dziesiątkę

Jeżeli chcemy , by w naszej sypialni, jadalni, przedpokoju, pokoju dziennym czy też gabinecie pojawiły się etniczne klimaty stylu boho ,jak najbardziej powinniśmy postawić na fototapetę. ten rodzaj dekoracji będzie bowiem głównym elementem ozdobnym owej przestrzeni (lecz oczywiście warto dodać także inne, byśmy na pewno mieli tu do czynienia z istna feerią barw). Na szczęście w tym przypadku najwyższa jakość wykonania podąża w parze z niezwykle przystępnymi cenami, wiec każdy może sobie pozwolić na zakup. Jeśli chodzi o montaż tego typy naściennej dekoracji na powierzchni ściany ,jest to szalenie proste. Nie trzeba wzywać profesjonalnej grupy fachowców (dopłacając), jak najbardziej każdy sobie z tym zadaniem poradzi, czerpiąc mnóstwo satysfakcji.

Obrazy będą świetnym rozwiązaniem!

Oczywiście styl boho uwielbia też obrazy. Muszą być one rzecz jasna bajecznie kolorowe i pełne najróżniejszych h printów, wtedy bowiem całość prezentuje się wprost olśniewająco. Warto na pewno pomyśleć o zakupie modelu malowanego ręcznie, dzięki temu bowiem w zaciszu własnego domu albo też mieszkania poczujemy się niczym w prestiżowej galerii sztuki. Tego typu modle są rzecz jasna nieco droższe od klasycznych, jednak jak najbardziej warto się na ich zakup zdecydować.

Obrazy wieloczęściowe również idealnie się wkomponują w klimaty boho. Można w tym przypadku zastosować przeróżne rodzaje ich umieszczania na powierzchni ściany. Pierwszy z nich to klasyczne powieszenie modelu tak, jak chciał tego twórca. Kolejność występujących obok siebie elementów jak najbardziej można także zmienić. Istnieje też opcja potraktowania każdego z modeli jak indywidualnego dzieła, wszystko bowiem zależy już tutaj od naszej pomysłowości i kreatywności!